Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

główne betclic
Betclic jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów internetowych na świecie. Firma powstała w 2005 roku z inicjatywy francuskich inwestorów i przez lata zdobywała zaufanie tysięcy osób z różnych krajów. Marka nieustannie poszerza swoją ofertę oraz inwestuje w działania marketingowe – jej ambasadorami są m.in. znani piłkarze: Marcel Desailly, Kiko Navarez czy Rui Costa.

 

Bukmacher Betclic był w Polsce aktywny już przed nowelizacją ustawy o grach hazardowych z 2016 r. Później jednak, podobnie jak wiele innych firm zagranicznych, wycofał się z naszego kraju. Szybko jednak wznowił starania o dostosowanie się do wymogów nowego prawa i uzyskał niezbędne zezwolenia. Od 2019 r. Betclic ponownie prowadzi w pełni legalną działalność bukmacherską w Polsce.

 

Zakłady sportowe i nie tylko – Betclic oferta

 

Bukmacher nie planuje, przynajmniej na razie, przyjmowania zakładów w punktach stacjonarnych. W zamian za to gwarantuje graczom maksymalny komfort korzystania z oferty udostępnianej w sieci i na różnych platformach. Przygotowane zostały proste w użytkowaniu aplikacje na Androida oraz IOS. Oczywiście zakłady mogą być zawierane również za pośrednictwem strony internetowej i jej wersji dostosowanej do urządzeń mobilnych.

 

W przypadku Betclic oferta zakładów sportowych zawsze była bardzo szeroka. Bukmacher umożliwia typowanie zdarzeń ze sportów, takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej, baseball, tenis, badminton, MMA, boks czy snooker. Dostępne są zarówno najpopularniejsze ligi, jak i mniej znane rozgrywki krajowe lub międzynarodowe. Nie brakuje również sportów niszowych, w tym m.in.: unihokeja, szachów i krykieta. Dla miłośników cyfrowej rozrywki została przygotowana oferta rozgrywek e-sportowych. Bukmacher Betclic umożliwia typowanie wyników przed wydarzeniem sportowym lub w jego trakcie – za pośrednictwem zakładów na żywo. Firma akceptuje różne formy dokonywania płatności. Jej klienci mogą płacić tradycyjnym przelewem bankowym lub kartą debetową.

 

Bonus Betclic – atrakcyjne promocje dla nowych i stałych typerów

 

Każdemu nowemu użytkownikowi Betclic przysługuje specjalny bonus powitalny – cashback nawet do 550 zł. Oznacza to, że za pierwszy przegrany zakład można otrzymać zwrot pieniędzy do wymienionej kwoty. Ponadto dostępne są promocje związane z typowaniem polskiej Ekstraklasy czy bonusy, obejmujące poszczególne sporty. Ciekawą ofertą jest również wariant multi+, dotyczący kuponów wielokrotnych. Dzięki tej promocji im więcej wydarzeń wytypujemy w ramach jednego kuponu, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana. Bonus Betclic to także codziennie wyższe kursy na najciekawsze spotkania. Warto podkreślić, że lojalni klienci są na bieżąco informowani o nowych promocjach za pośrednictwem m.in. poczty elektronicznej.

 

Ogromną zaletą bukmachera Betclic, oprócz szerokiej oferty oraz atrakcyjnych promocji, jest obsługa klienta na najwyższym poziomie. Z przedstawicielami firmy można skontaktować się, wypełniając specjalny formularz na stronie bukmachera – odpowiedź na pytania będzie szybka i profesjonalna. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z oferty Betclic, nie warto dłużej się zastanawiać. Marka gwarantuje atrakcyjne kursy oraz bardzo intuicyjne użytkowanie serwisu. Spełni wymagania zarówno początkujących, jak i doświadczonych typerów.