Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Niewielkie firmy zwykle nie mogą sobie pozwolić na posiadanie własnego specjalisty do zarządzania flotą. I obowiązki związane z ubezpieczeniami, wymianą opon, serwisem czy przeglądami technicznymi spoczywają na barkach właściciela firmy lub angażują czas pracowników. Zdarza się też, że usługi nie są realizowane terminowo, wpływając na bezpieczeństwo i stan techniczny pojazdu. 

 

 

Czy nie dysponując dużym parkiem samochodowym możemy w jakiś sposób usprawnić sobie obsługę pojazdów?

Oczywiście. Istnieją firmy jak AutoCare, które zajmują się kompleksową obsługą aut, monitorują przebieg, pilnują terminów serwisu, dobierają nalepsze oferty ubezpieczeniowe oraz odbierają samochód na naprawę spod firmy i pod firmę odstawiają. Jest to duża oszczędność czasu, zwłaszcza w firmach technologicznych, księgowych, prawnych gdzie koszt godziny roboczej pracownika ma dużą wartość i marnotrawienie go na staniu w miejskich korkach jest dla firmy zbyt kosztowne.

 

Firmy obsługujące flotę usprawniają także księgowość, gdyż wszystkie koszty są rozliczane na jednej fakturze, w trybie abonamentowym lub w rozliczeniu za pojedynczą usługę.

 

Nadzór na regularnością przeglądów technicznych zmniejsza też awaryjność i zapewnia płynne funkcjonowanie floty. W razie potrzeby firma może zawsze skorzystać także z samochodów zastępczych. 

 

Zastanawiasz się czy stać Cię na taki luksus? Oczywiście! To nie jest usługa premium, więc musi być wyceniona “rynkowo”. Warto zapoznać się z ofertą,bo jest to komfort, który się opłaca!

 

 

Nasze serwisy

aobiznes KAIZEN  wbiznesieeDokumenty