Pozostałe systemy

Możliwość pracy OffLine - niskie nakłady na infrastrukturę WiFi

Projektując system SLM, założyliśmy iż praca aplikacji mobilnej przy regałach/miejcach składowania towaru, musi odbywać się w trybieOffLine, tj. bez ciągłej komunikacji WiFi z systemem centralnym!

Więcej…Hermes SLM

System BluSezam to najwyższej jakości, unikatowe na polskim rynku rozwiązanie klasy EAM – Enterprise Asset Management. Jest to wysoce intuicyjna oraz w pełni parametryzowalna aplikacja. Fundamentem działania BluSezam jest skupienie się na procesach biznesowych związanych z poszczególnymi klasami zasobów przedsiębiorstwa – od majątku trwałego i wyposażenia poprzez majątek obrotowy aż po zarządzanie czasem i harmonogramowanie pracy. Wszystkie te elementy realnie wspierają kontrolę nad zasobami przedsiębiorstwa i wpływają na lepsze wykorzystanie tych zasobów.

Więcej…BluSezam

Czym jest Skarbnik?

Skarbnik to program do kompleksowej obsługi księgowej firmy. Z jego pomocą wszystkie zdarzenia gospodarcze występujące w przedsiębiorstwie prowadzone są zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości. Skarbnik umożliwia budowanie planu kont i księgowanie dokumentów. Pozwala sporządzać bilans zamknięcia, realizuje pełne rozrachunki i rozliczenia oraz zestawienia i sprawozdania. Do dyspozycji użytkownika dostępna jest opcja przygotowywania dowolnych analiz finansowych. Wszystko to sprawia, że program znacząco wspomaga i przyspiesza pracę działów księgowo-finansowych.

Więcej…Syriusz Skarbnik

EMC jest największym na świecie dostawcą rozwiązań Enterprise Storage, czyli komputerowych systemów współdzielenia, zarządzania i ochrony danych. Oferta EMC obejmuje inteligentne macierze dyskowe EMC Clariion, Symmetrix, VNX, VNXe urządzenia sieciowe Connectrix, Celerra, Centera, skalowalne urządzenie do zarządzania i obsługi dużego przepływu danych – Greenplum, platformy umożliwiająca budowę lokalnych i rozległych federacji pamięci masowych VPLEX czy urządzenia dedykowane do optymalizacji i składowania danych w środowiskach mediów – Isilion.

Więcej…EMC STORAGE