Po Pracy

Kontenery mieszkalne to jedna z ciekawszych opcji, którą możemy wybrać, stawiając domek letniskowy lub nasz własny dom całoroczny. Tak niezwykle ciekawe rozwiązanie oferuje marka KontenerMieszkalny.pl która zajmuje się tworzeniem i sprzedawaniem kontenerów mieszkalnych o różnym profilu. Poniżej prezentujemy ofertę takich kontenerów, plusy tej opcji mieszkań oraz podpowiadamy, dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie.

Położone na Oceanie Indyjskim państwo, jest częścią archipelagu, oddalonego o około 500 kilometrów od południowego krańca Indii. Historia tego kraju jest immanentną częścią opowieści o kolonializmie. W XVI wieku o wpływy na tym obszarze walczyli zarówno Portugalczycy, jak i Holendrzy. W XVIII wieku Malediwy znajdowały się pod protektoratem Wielkiej Brytanii. Niepodległość uzyskały dopiero w 1965 roku. Ciekawostka jest, iż stolica państwa – Male, jest jedynym ośrodkiem miejskim w kraju.

Czasami sprzedanie swojego starego samochodu, nawet jeśli jest on w dobrym stanie technicznym, jest niemałym wyzwaniem. Teoretycznie mamy wiele możliwości jeśli chodzi o poszukiwanie nabywców - szczególnie w internecie - ale często okazuje się, że musimy poświęcić na to mnóstwo czasu.

Ruszyło wielkie święto wszystkich fanów gier - targi Gamescom 2019 w Kolonii. To wyjątkowy moment dla krakowskiego studia Bloober Team, które równo za 10 dni - 30 sierpnia, przedstawi światu swoje najnowsze dzieło - Blair Witch, oparte na kultowej serii horrorów "Blair Witch Project". Produkcja jest owocem współpracy polskiej spółki z globalną wytwórnią filmową - Lionsgate. Na Gamescom 2019 Bloober Team pokazał właśnie kolejny, przerażający zwiastun gry, na którą od czerwcowych targów E3 w napięciu czekają fani horroru psychologicznego na całym świecie!