Internet

Handel elektroniczny nieustannie rozwija się dzięki różnorodności wprowadzanych narzędzi i rozwiązań. Szeroka oferta sklepów internetowych przyciąga coraz więcej konsumentów, którzy bez wychodzenia z domu mogą nabyć niezbędne produkty.

Internet jest miejscem dającym niesłychanie duże możliwości. Niestety, na użytkowników czyha również wiele niebezpieczeństw. Jednym z nich jest wyciek hasła do konta internetowego i dostanie się w niepożądane ręce. Jakie były największe wycieki haseł w ostatnich latach w Polsce?

Jednym z obowiązków przedsiębiorstwa zatrudniającego pracowników, jest rozliczanie składek ZUS, a w efekcie przygotowanie deklaracji rozliczeniowej ZUS DRA. Aby usprawnić rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przedsiębiorcy mogą skorzystać z programów online. Dają one możliwość zgłaszania i rozliczania składek zarówno za przedsiębiorcę, jak i pracownika bez programów pośrednich. Jakie jeszcze korzyści przynoszą firmie takie narzędzia?

Hatteland Holding, norweska firma będąca jednym z innowatorów europejskiej branży ERP, rozwija struktury na terenie Polski. Firma zaoferuje polskim przedsiębiorcom RamBase Cloud ERP, technologię wspierającą zarządzanie przedsiębiorstwem. System dedykowany jest głównie dla sektora produkcyjnego, logistyki i dystrybucji hurtowej. Rozwiązanie jest obecnie dostarczane na terenie 12 krajów na całym świecie, a jego wdrożenie jest błyskawiczne – trwa nawet 8 tygodni. Co więcej system pozwala na skalowanie wraz z rozwojem biznesu klienta. W odróżnieniu od klasycznego ERP On-premise, RamBase zaprojektowano w chmurze, dzięki czemu cechuje go bardzo atrakcyjne TCO (tzw. Total Cost of Ownership). Technologia umożliwia precyzyjne budżetowanie poprzez dokładne prognozy kosztów jej utrzymania w czasie.