Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kontenery mieszkalne to jedna z ciekawszych opcji, którą możemy wybrać, stawiając domek letniskowy lub nasz własny dom całoroczny. Tak niezwykle ciekawe rozwiązanie oferuje marka KontenerMieszkalny.pl która zajmuje się tworzeniem i sprzedawaniem kontenerów mieszkalnych o różnym profilu. Poniżej prezentujemy ofertę takich kontenerów, plusy tej opcji mieszkań oraz podpowiadamy, dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie.

 

 

 

Ekonomiczny sposób na dom

Kontenery mieszkalne to kontenery, które zostały zmodyfikowane i przystosowane do komfortowego zamieszkania. Oprócz kształtu nic nie łączy ich z kontenerami, jakie znamy w surowej wersji. Konstrukcje takie są oferowane przez firmę w różnych opcjach wyposażenia oraz wykończenia. Mają przestronne szyby, drzwi oraz zaprojektowany rozkład. Same kontenery są całorocznymi konstrukcjami ocieplonymi, a dzięki przyłączom, mogą służyć za dom całoroczny. W większości gmin w Polsce wymagane jest jedynie zgłoszenie o nieruchomości, a nie uzyskiwanie pozwoleń czy zgód na budowę. Kontenery są instalowane i wykonywane do 30 dni od zamówienia, co jest niezwykle krótkim terminem. Ich plusem jest też koszt, który sprawia, że rozwiązanie to jest ekonomiczne.

 

Bezpieczeństwo i walory użytkowe

Wiele osób może obawiać się o bezpieczeństwo takiego rozwiązania. Kontenery te są modernizowane i sprawdzane przed zamienieniem ich w mieszkania, ale też istnieje możliwość wyboru fabrycznie nowego kontenera do zaaranżowania. Same konstrukcje nie przeciekają oraz są odporne nawet na najsilniejsze wichury czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

 

Wykończenie i wyposażenie

Kontenerymieszkalne.pl oprócz tego, że nadają się doskonale do zamieszkania całorocznego i do różnych celów, dostępne są też w kilku wersjach wyposażenia. Podstawowa wersja to jedynie przystosowanie do zamieszkania oraz obecność mediów. Tak funkcjonalny kontener możemy urządzić po swojemu i kosztuje on odpowiednio mniej niż pozostałe dwie opcje. Wersja pośrednia jest wyposażona np. w panele lub kafle w łazience oraz posiada pewne udogodnienia takie jak wentylacja grawitacyjna wspomagana elektrycznie. Najbogatsza wersja zawiera także meble, wyposażenie kuchenne i łazienkowe oraz całe umeblowanie. Każda opcja jest odpowiednio droższa lub tańsza i daje spore możliwości aranżacyjne, jeśli samodzielnie chcemy jej dokonać. Kompleksowe wyposażenie kontenera pozwala na komfortowe zamieszkanie w nim w miesiąc po zamówieniu bez potrzeby jakichkolwiek prac.

 

Kontener mieszkalny? Tylko Eco Containers!

Kontenery mieszkalne to niezwykle ciekawe rozwiązanie pod wieloma względami. Jeśli zdecydujemy się na nie i będziemy szukać firmy oferującej tego typu produkty, warto skorzystać z firmy renomowanej, rzetelnej z dużym asortymentem i oferującej profesjonalne usługi. Z pewnością firmą taką jest Eco Containers działająca na rynku od wielu lat. Marka ta działa już od ponad 25 lat. Doskonale znana też charakterystykę oraz techniczne zagadnienia związane z kontenerami, gdyż jest liderem branżowym, oraz posiada wiele pozytywnych opinii i udanych współprac. Na plus zasługuje też szeroka oferta marki, która dostosowana jest do potrzeb każdego klienta. Całą ofertę wraz ze szczegółami możemy znaleźć na stronie internetowej kontenermieszkalny.pl zawierającej także kontakt do firmy.

Nasze serwisy

aobiznes KAIZEN  wbiznesieeDokumenty