Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
gotowy sklep internetowy
Decydując się na otwarcie sklepu internetowego mamy do dyspozycji szereg rozwiązań i technologii, umożliwiających rozpoczęcie działalności w branży e-commerce. Do jednych z tych rozwiązań należy Sky-shop, który jest swoistym integratorem różnych rozwiązań i modeli sprzedażowych, w jednym miejscu. Integrator gwarantuje dostęp do połączenia z Allegro, z wyszukiwarką Google, zawierającą usługę Google Ads, pozwalającą między innymi na zamieszczanie produktów w Google jako oferty. Ponadto mamy do dyspozycji Facebook, czy porównywarkę cen Ceneo, nie wspominając już o modelu sprzedażowym dropshipping. Co jednak wyróżnia tą platformę handlową (Sky-Shop) spośród wielu innych?

 

 

 

Jeden plan startowy

W ramach opłaty jednorazowej mamy dostęp do dedykowanego projektu logotypu, szablonu sklepu, projektów reklam na Facebook i Google Ads oraz certyfikat SSL, który obecnie jest wymagany, by strona działała poprawnie w przeglądarkach internetowych. Gwarantuje także dostęp do systemu płatności w modelu prowizyjnym, w zależności od przychodów firmy, w ramach sprzedaży na platformie Sky-Shop. Przygotowany zostanie także regulamin sklepu, wraz z możliwością otrzymania wsparcia w formie szkoleń, Koszt takiego pakietu to kilka tysięcy złotych, przy założeniu, że abonament otrzymujemy na okres jednego roku, z możliwością jego przedłużenia. Jeśli mamy zamiar samodzielnie przygotować treści na stronę, nie ma obowiązku zakupu pakietu na start, bowiem od razu możemy przejść do modelu abonamentowego od niespełna 100zł miesięcznie, do kilkuset złotych miesięcznie. Każdy z planów ma ogromne możliwości dostosowane do technologii responsywnej RWD, która dostosowuje platformę do rodzaju i rozdzielczości ekranu.

 

Co w ramach abonamentu?

Płatność w modelu subskrypcji jest dość elastyczna i pozwala na płatności miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne. W przypadku dłuższych okresów subskrypcji, możemy liczyć na dodatkowe rabaty.  Dysponujemy też dostępem do aplikacji mobilnej, która pozwala na korzystanie ze sklepu na urządzeniach przenośnych, typu smartfon. Prawne aspekty jak RODO są zachowane na najwyższym poziomie i cenione przez klientów. Poza wspomnianymi usługami zintegrowanymi w ramach subskrypcji lub opłaty na Start, zyskujemy dostęp do integracji z innymi hurtowniami, spoza obszaru dropshipping, a możliwość korzystania z Google Ads (dawniej Google Adwords) i Facebook Ads z pewnością wpłynie na pozycję w rankingu wyszukiwarek internetowych oraz renomę sklepu, co przekłada się na zaufanie i lojalność klientów wobec sklepu.

 

Gotowe rozwiązania odpowiedzią na potrzebę kompleksowych usług w branży e-commerce

Model opłaty za pierwszy rok, wraz z pełną obsługą graficzną i wszelkimi działaniami zmierzającymi do uruchomienia sklepu od podstaw, to ciekawa alternatywa dla korzystania ze wspomnianych usług, u różnych dostawców. Dzięki zakupowi całego pakietu wdrożeniowego, mamy dostęp do specjalistów sprawdzonych i wyspecjalizowanych w danej dziedzinie, w konkurencyjnej cenie, a cała oprawa sklepu jest dopracowana i spójna, ze schematem naszej branży i charakteru sprzedaży, dbając o detale i estetykę przygotowanych propozycji. Wsparcie jakie oferuje Sky-Shop, to zespół ekspertów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, szczególnie natury technicznej, by wdrożenie platformy odbyło się w sposób płynny i sprawny bez ryzyka popełnienia błędów. Migracja pomiędzy platformami sklepowymi jest prosta, szybka i przyjemna, pozwalając na uruchomienie sklepu dostarczanego przez Sky-Shop w kilku krokach, przenosząc cały asortyment na nową platformę.

 

Czy warto wybrać platformę Sky-Shop?

Decydując się na wybór gotowego sklepu internetowego i rozwiązania jakim jest Sky-Shop, możemy oczywiście przekonywać o wartości rozwiązań typu Open Source, czy innych rozwiązań płatnych ale z koniecznością angażowania własnego czasu i zatrudniania specjalistów, którzy będą w stanie obsłużyć platformę. W przypadku Sky-Shop, dysponujemy gotowymi i bezpiecznymi rozwiązaniami, pomijającymi zagrożenia, wynikające z niedopracowania i braku spójności dodatków czy samych rozwiązań w ramach przestarzałych technologii. Tymczasem Sky-Shop charakteryzuje świeżość i nowoczesna szata graficzna, z wykorzystaniem najnowszych standardów programistycznych, a księgowość, która jest dostępna w ramach subskrypcji, pozwala na prowadzenie całej sprzedaży z jednego miejsca, bez konieczności zakupu programów do faktoringu.

 

Jeżeli jeszcze powyższe argumenty nie są przekonywujące dla odbiorcy Sky-Shop, warto wspomnieć o korzyściach, jakie płyną z wybrania platformy, która pozwala na zupełne pominięcie tematów, związanych z logistyką, magazynowaniem i dostawami, na co pozwala model sprzedaży dropshipping. To wszystko jest hermetycznie zintegrowane i zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. Stąd też chcąc osiągnąć sukces, korzystać należy z najlepszych rozwiązań.