Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

rysunkicadProwadząc własny biznes staramy się podobnie jak w życiu prywatnym otaczać ludźmi godnymi zaufania. Firmy, z którymi współpracujemy muszą być rzetelne, solidne, wykonywać zlecenia w terminie.

 

Długoterminowa współpraca najlepsza

Jeżeli nasz kontrahent takich cech nie wykazuje raczej wątpliwe czy ponownie będziemy chcieli nawiązać z nim kontakt. Natomiast jeżeli firma spełnia nasze wymagania i jest uczciwa w takiej sytuacji obie strony dążą do podjęcia długoterminowej współpracy. Takie rozwiązanie przynosi korzyści obu stronom transakcji.

Zdania jakie stoją przed pracownikami biura projektowego, to w skrócie rzecz ujmując przelanie wyobrażenia o przestrzeni na papier, a właściwe na monitor komputera. W pracy biura architektonicznego/ projektowego bardzo ważna jest współpraca z firmą poligraficzną, która umożliwi wydruk wykonanych projektów.

 

(Nie) typowe formaty

Drukarnia kseroa0.pl z doświadczeniem w zajmowaniu się współpracą z biurami architektonicznymi będzie mogła sprostać wymaganiom tego sektora działalności. Wydruki biur projektowych nie są klasyczne i proste do wykonania. Wiele z wydruków, jakie potrzebuje biuro architektoniczne są nisko i średnio nakładowe. Do tego najczęściej stosuje się nietypowy format oraz wielkoformatowe wydruki monochromatyczne, czy kolorowe.

Można powiedzieć, że drukarnia jest dla biura architektonicznego prawą ręką, dlatego nieocenione może być znalezienie drukarni do dłuższej współpracy. Takie rozwiązanie zapewnia najlepsza jakość obsługi dla biura projektowego, a drukarni zapewnia stały, ciągły napływ zleceń. W wielu wypadkach to czas ma decydujące znaczenie więc obsługa przez zaufaną drukarnię na preferencyjnych warunkach jest nieoceniona.

 

Pomoc graficzna

Warto wspomnieć, że praca drukarni nie opiera się wyłącznie na wykonywaniu wydruków. Idealnie, jeżeli firma drukarska daje możliwość dodatkowej cyfrowej obróbki projektów, dzięki czemu jakość wydruku potrafi zachwycić. Długoterminowa współpraca z drukarnią pozwala także poznać wymagania co do wydruków oraz zaopatrzyć się w programy obsługujące formaty graficzne swojego wiernego klienta. Możliwość składania wyplotowanych rysunków przez drukarnię także nie pozostaje bez znaczenia. Sortowanie naszych wydruków na komplety to także bardzo ważne zadanie, jakiemu powinna sprostać drukarnia współpracująca na stałe z biurem architektonicznym.

 

Zaufanie, zaufanie najważniejsze

Zaufanie jest podstawą każdego biznesu, tu ma jednak szczególne znaczenie. Paca biura projektowego w dużej mierze opiera się na udziale w różnego rodzaju przetargach. Taka działalność wymaga szczególnego zachowania dyskrecji, ponieważ udostępnienie naszych danych z oferty może pogrążyć nasze działania biznesowe. Jest to jeden z głównych czynników, jaki przemawia za nawiązaniem przyjaznej, długoterminowej współpracy pomiędzy biurem architektonicznym a drukarnią.

Współpraca ze sprawdzoną firmą jest dobrem, którego nie można przecenić. Działalność biura projektowego byłaby znacznie utrudniona, gdyby niemożliwa była współpraca z zaufaną drukarnią, która niejednokrotnie ratuje w podbramkowej sytuacji.

Nasze serwisy

aobiznes KAIZEN  wbiznesieeDokumenty