Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Firma GL-SOFT, działająca na terenie województwa pomorskiego od 2001 roku, oferuje fachowe doradztwo w doborze jak najbardziej optymalnego dla Państwa firmy sprzętu, jakim jest drukarka fiskalna.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży drukarek sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania, a tym samym dać gwarancję zadowolenia z naszych usług.

     My wiemy, jak ważną rolę w sprzedaży detalicznej pełnią drukarki fiskalne, dlatego też oferujemy Państwu niezawodny sprzęt, który w pełni sprosta Państwa oczekiwaniom. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich właścicieli sklepów i aptek, którzy z szerokiej gamy drukarek fiskalnych będą mogli wybrać tę, która posłuży Im  przez długie lata.

     Dzięki naszej wiedzy i wielu latach doświadczenia jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najbardziej korzystne urządzenie, ponadto do Państwa dyspozycji służy nasz uprawniony zespół serwisantów ELZAB, który zadba o pełną konfigurację i serwis Państwa sprzętu. W celu zapoznania się z ofertą naszego sklepu, zapraszamy na stronę https://www.glsoft.pl/, a także do kontaktu pod numerem 533 456 902.