Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Wstęp

E-commerce to bardzo pojemne pojęcie. W rzeczywistości każdy biznes wygląda inaczej. Inna jest struktura sklepu i magazynu, inny jest towar, forma ekspozycji i sprzedaży, system rabatowy i wreszcie inaczej wygląda współpraca z kontrahentami. Na rynku bardzo mało jest rozwiązań pozwalających w kompleksowy sposób zarządzać wszystkimi zmiennymi wynikającymi ze specyfiki firmy. Jeszcze mniej jest takich, które mimo zaawansowania funkcjonalnego posiadają intuicyjną obsługę. Niewątpliwie systemem wyposażonym we wszystkie wyżej wymienione zalety jest eHermes.

 

 

Czym jest eHermes?

eHermes to zaawansowany system do obsługi handlu internetowego. W ramach jednego, spójnego rozwiązania otrzymujesz platformę e-commerce do prowadzenia działań B2C (sklep internetowy), jak i B2B (platforma dystrybucyjna dla partnerów handlowych). eHermes integruje się z systemem magazynowo-sprzedażowym, przez co możliwy staje się wgląd w bieżące informacje o dostępności towaru i saldach kontrahentów, zaś przekazywanie zamówienia do systemu sprzedaży odbywa się w pełni automatycznie.

 

Wysoka efektywność przy niskich kosztach utrzymania

Kluczową cechą eHermesa jest jego integracja z systemem magazynowo-sprzedażowym. Przekłada się to na niskie koszty wdrożenia i utrzymania rozwiązania. Wynika to z faktu, że źródłem danych dla treści prezentowanych na stronie sklepu jest właśnie system magazynowo-sprzedażowy. Ponadto, takie rozwiązanie sprawia, iż dane wystarczy wprowadzić tylko raz – kolejna oszczędność czasu i pieniędzy. Co istotne, by móc korzystać z eHermesa nie musimy inwestować we własny serwer WWW – całość operacji odbywa się on-line na naszym, dedykowanym do tego i w pełni bezpiecznym serwerze.

 

Dopasowane do potrzeb i kompletne rozwiązanie

EHermes to rozwiązanie, które zapewni Twojej firmie rozwój i zaistnienie w Internecie niezależnie jaką strategię wybierze firma. Jedna spójna platforma obsługuje dwa typy e-handlu: sklep internetowy dla klientów indywidualnych/detalicznych oraz sprzedaż dystrybucyjną dla stałych zidentyfikowanych partnerów handlowych. eHermes integruje dane o indywidualnych rabatach i promocjach partnerów i sieci. Dzięki temu, po zalogowaniu partnerzy widzą dokładnie takie same ceny, jakie zostały dla nich przewidziane w warunkach handlowych, w systemie centralnym.

 

Najważniejsze cechy eHermes ze względu na profil sprzedaży:

Sklep internetowy B2C

 • dostęp do oferty i złożenie zamówienia bez wcześniej założonego konta
 • informacja o dostępności towaru bez podawania konkretnych stanów
 • płatności on-line
 • komunikacja z klientem i bieżący status zamówienia

 

Platforma B2B

 • po zalogowaniu dostęp do indywidualnych cenników/rabatów oraz akcji promocyjnych
 • wgląd w historię dokumentów
 • wgląd w stan rozliczeń i niezapłaconych dokumentów
 • możliwość pobrania faktury w postaci elektronicznej PDF, w formacie zgodnym z definicją wydruków w oprogramowaniu magazynowym

 

Szybki czas obsługi i zawsze aktualne dane

Integracja eHermesa z programem magazynowo-sprzedażowym przebiega on-line. Oznacza to bieżącą wymianę danych pomiędzy systemem centralnym, a sklepem internetowym i platformą B2B, bez opóźnień i cyklicznych synchronizacji. Nowe aktualne dane dostępne są od razu. Każda zmiana w systemie sprzedażowo-magazynowym automatycznie widoczna jest w sklepie internetowym np.:

 • zmiana opisu kartoteki jest natychmiastowo wysyłana do sklepu i widoczna przez klientów,
 • przyjęcie nowego towaru, skutkuje natychmiastowym pojawieniem się pozycji w ofercie sklepu,
 • sprzedaż towaru, czyli zmniejszenie stanu, od razu wpływa na informację o dostępności towaru w ofercie internetowej.

 

Korzyści integracji eHermesa z systemem magazynowo-sprzedażowym:

 • aktualnie dostępne towary,
 • na bieżąco aktualizowane opisy nowych i istniejących kartotek,
 • podział kategorii w sklepie, zgodny z układem grup towarowych w centrali,
 • automatyczne przekazywanie zaakceptowanych zamówień do centrali,
 • bieżące saldo dokumentów dla kontrahentów B2B,
 • bieżące rabaty i promocje

 

Platformę eHermes z powodzeniem wykorzystują firmy, które prowadzą jednoczesną internetową sprzedaż detaliczną oraz sprzedaż do stałych partnerów handlowych na określonych warunkach.

 

 

Wersja demonstracyjna

Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo sklepu umieszczoną w Internecie. Adres wersji demo sklepu:  http://demo.zamawiamy.eu/ 

 

 

Kontakt:

Syriusz Sp. z o.o.

35-111 Rzeszów, ul. Legionów 35

 

Tel.: 17 863 15 55

Faks: 17 850 72 58

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.syriusz.eu