Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

GOLEM OEE SuperVisor to system klasy MES (Manufacturing Execution System) czyli system przeznaczony do analizy rzeczywistej pracy maszyn i rzeczywistej realizacji produkcji. Pozwala dodatkowo pośrednio na analizę rzeczywistej pracy operatorów i służb utrzymania ruchu oraz na analizę efektywności planowania produkcji.

Golem OEEGolem OEE SuperVisor odróżnia się od innych systemów MES niskimi kosztami wdrożenia – związanymi z bardzo prostym sposobem podłączenia maszyn, dużą prostotą obsługi i stosunkowo prostym i bardzo szybkim procesem wdrożenia. Instalacje systemu Golem OEE SuperVisor liczone są już w setkach i pracują jednoczesnie w dużych firmach oraz w małych zakładach produkcyjnych reprezentujących szeroką gamę branż produkcyjnych.

System Golem jest w szerokim zakresie konfigurowalny co pozwala dostosować jego architekturę do monitorowania pracy wielu często bardzo różniących się od siebie maszyn takich jak: prasy, wtryskarki, maszyny poligraficzne, maszyny pakujące, obrabiarki CNC i wiele innych.

Można też monitorować proste urządzenia takie jak np. młynek do przemiału tworzyw czy drzwi wejściowe do magazynu. Golem pozwala zarówno na budowę prostych jak i bardzo rozbudowanych systemów monitoringu.

Dzięki wykorzystaniu systemu Golem można monitorować m.in.:

♦ Pomiar i rejestrację czasu pracy
♦ Pomiar i rejestracja czasu postojów
♦ Pomiar i rejestracja czasu mikropostojów
♦ Pomiar i rejestracja czasu przezbrajania
♦ Pomiar i rejestracja wielkości produkcji
♦ Pomiar i rejestracja zmian wydajności
♦ Pomiar czasu cyklu
♦ Wyznaczanie czasu zakończenia serii
♦ Wizualizacja stanu maszyn i urządzeń
♦ Status stanowiska: produkt, stan
♦ Pomiar efektywności pracy i wyznaczanie współczynnika OEE w czasie rzeczywistym
♦ Pomiar konsumpcji energii elektrycznej
♦ Pośrednia kontrola operatorów
♦ Wsparcie dla utrzymania ruchu

Golem OEE SuperVisor to prosty system MES monitorujący postoje, wydajność i efektywność pracy maszyn!

u_golem

Golem pozwala na ciągłą obserwację zakładu pracy, maszyn, urządzeń, elementów kluczowych w procesie sprawności zakładu pracy. Obserwacja odbywa się dyskretnie. Dzięki Golemowi możemy obserwować w jakim stanie znajdują się poszczególne maszyny bez konieczności ciągłego przemieszczania się po halach produkcyjnych. Możemy zobaczyć w jakim stanie są maszyny (status), jaki produkt w danej chwili jest wytwarzany, kto jest operatorem, jaki czas został do końca zlecenia itd. Możliwy jest również zdalny nadzór nad maszynami za pośrednictwem zakładowej sieci LAN i przez Internet.

Wersja testowa do pobrania:download_golem

 Wizytówka produktu:
 

Znajdziesz nas równiez m.in. na:

Katalog stron

NewTech Solutions Sp. z o.o. w Bizeo