Typografia
  • Najmniejsza Mała Średnia Większa Największa
  • Obecna Helvetica Segoe Georgia Times

Allegro
Skuteczne budowanie własnej marki w Internecie nie jest rzeczą prostą. Chcąc czynić realne postępy, należy skupić się nie tylko na pozyskiwaniu nowych klientów, ale i zatrzymywaniu starych, przystosowując swoją ofertę do ich potrzeb i preferencji w jak największym stopniu. Aby to zrobić, trzeba sięgnąć po wszystkie dostępne narzędzia – w tym oferty wielowariantowe, z których skorzystać można na Allegro. Na czym polega wielowariantowość, jak z niej skorzystać i co w tym zakresie oferuje ErpBox? Pora odpowiedzieć sobie na te pytania!

 

Czym wyróżniają się oferty wielowariantowe na Allegro?

Oferty wielowariantowe to w nic innego, co kilka odrębnych ofert scalonych w jedną. Sprzedawcy, który wykorzystują Allegro wielowariantowość, określają konkretne parametry swoich produktów, na podstawie których tworzy się wspomniane warianty. W skrócie – jest to oferta, która prezentuje ten sam towar w różnych rodzajach, wyznaczonych na podstawie ich cech.

Najczęściej korzysta się z parametrów takich jak kolor, wymiary, waga czy wzór – łączyć można maksymalnie dwie cechy. Warto wspomnieć też o tym, że Allegro wielowariantowość nie wiąże się z dodatkowymi opłatami – tworzenie takich ofert jest darmowe. Sprytnie wykorzystując tę możliwość i łącząc istniejące oferty o dużej popularności, łatwo zaskarbić sobie uwagę klientów.

 

Allegro wielowariantowość i hurtowe wystawianie ofert w ErpBox!

Jeśli oferowany asortyment tylko na to pozwala, Allegro wielowariantowość z pewnością otworzy szerokie perspektywy przed sprzedawcą, dlatego korzystanie z niego na szeroką skalę jest bardzo opłacalne. Masowe wystawianie ofert w formie wielowariantowej jest jednak niezwykle czasochłonne, głównie z uwagi na konieczność zdefiniowania wielu parametrów.

Świetnym sposobem na efektywne przyspieszenie całego tego procesu jest skorzystanie z ErpBox, który dzięki specjalnemu Managerowi Allegro pozwala na szybkie i wygodne wystawianie, zamykanie, wznawianie oraz edycję aukcji. Z funkcji tych skorzystać można również w przypadku ofert wielowariantowych, co zapewnia realną oszczędność czasu.

Rezultaty tego rozwiązania można zaobserwować stosunkowo szybko. Klient, który ma przed sobą ofertę wielowariantową, w większości przypadków nie będzie szukał tego samego produktu u konkurencji, ale skupi się na przedstawionym mu towarze i przejrzy pozostałe z dostępnych wariantów. W ten sposób zatrzymuje się kupującego w swoim sklepie, znacznie zwiększając szansę na to, że to właśnie na nasz asortyment ostatecznie się zdecyduje.

 

Nowoczesne grzałki przemysłowe jako niezbędny element grzewczy efektywnej realizacji procesów przemysłowych

Faktoring jawny i faktoring cichy – czym się różnią?